SĄSKAITA

                                      

myPOS sukūrė nuostabią mokėjimo sprendimų sistemą, kuri  išpildo bet kokio dydžio verslo poreikius priimti mokėjimus bankinėmis kortelėmis myPOS terminalais, jūsų mobiliuoju telefonu su myPOS aplikacija (Android ir iOS), tiesiogiai iš jūsų myPOS sąskaitos, naudojant Mokėjimo prašymo, PayButton ar PayLink bei Checkout sprendimus prekybos, paslaugų ir nuomos bei apgyvendinimo verslams. 

myPOS veikia visose Europos Ekonominės Erdvės (EEE) šalyse ir yra prieinama 17 skirtingų kalbų (lietuvių taip pat) ir teikia klientų aptarnavimą anglų, italų, ispanų, prancūzų, vokiečių, olandų, rusų, graikų ir bulgarų kalbomis. 

myPOS Sąskaita                                                                           

myPOS sąskaita yra elektroninių pinigų sąskaita, leidžianti pardavėjams priimti mokėjimus per visus elektroninius kanalus: POS terminalu, internetu ir mobiliuoju ryšiu. Mokėjimai yra akimirksniu įskaitomi į prekybininko sąskaitą, o įvairių valiutų palaikymo funkcijos dėka prekybininkai turi galimybę priimti ir atlikti mokėjimus 11 skirtingų valiutų. myPOS sąskaita turi pagrindinę valiutą, o kiekvienai kitai valiutai atidaroma atskira sąskaita. Kiekvienai papildomai sąskaitai priskiriamas atskiras IBAN numeris.

Papildoma myPOS sąskaitos funkcija yra galimybė dirbti su keliais naudotojais. Pardavėjas, kaip sąskaitos savininkas, gali suteikti prieigą tvarkyti verslą bet kokiam naudotojų skaičiui. Sąskaitos turėtojas visiškai kontroliuoja papildomų vartotojų prieigą ir gali apriboti ją tam tikromis funkcijomis.

myPOS sąskaita leidžia pardavėjams atlikti pervedimus tarp sąskaitų ta pačia arba skirtingomis valiutomis, taip pat atlikti mokėjimus kitiems myPOS vartotojams arba į bet kurį pasaulio banką.

Kaip atidaryti myPOS sąskaitą

Detalią instrukciją, kaip atsidaryti sąskaitą, rasite jūsų myPOS pakuotėje. Sąskaitos atidarymas susideda iš kelių etapų:

- Reikia užpildyti registracijos formą;

- Atlikti video pokalbį jūsų tapatybei patvirtinti;

- Pateikti jūsų verslo dokumentus (pagal verslo rūšį) elektroniniu paštu;

Jei norite registruoti savo myPOS sąskaitą ir naudotis daugybe verslui naudingų paslaugų, tuomet pasiimkite su savimi asmens dokumentą ir spauskite:

 REGISTRUOTIS

 

 Kokia informacija yra aktuali myPOS atidarnat jūsų sąskaitą?

 • Teisinė forma - pagal vietos įmonių įstatymą;
 • Prisijungimo duomenys - duomenys, kuriuos prekybininkais turės įvesti norėdamas prisijungti prie myPOS paskyros;
 • Informacija apie įmonę - bendra informacija apie verslo sritį, veiklą ir veiklos vykdymo adresą, taip pat įmonės registracijos numerį ir mokesčių mokėtojo kodą;
 • Informacija apie vadovą - jei taikoma;
 • Informacija apie asmenį, kuris atidaro sąskaitą - jei skiriasi nuo vadovo informacijos;
 • Nuosavybės struktūra - jei taikoma. myPOS turi būti pranešta apie visus suinteresuotus subjektus, kurie turi arba kontroliuoja daugiau kaip 25% įmonės akcijų;
 • Papildoma informacija - bendra informacija apie veiklos vykdymo vietovę ir sezoniškumą, pajamų šaltinį (reikalaujama pagal įstatymus), numatoma metinė apyvarta ir vidutinė operacijų suma;

Taip pat, pažymime, kad myPOS prašo pateikti tik tokią informaciją, kokios reikalauja finansinių įstaigų  ir bankų veiklą prižiūrinčios institucijos.  

 

Kaip atlikti tapatybės patikrinimą?

Tam, kad palengvinti klientui tapatybės patikrinimo procesą ir padaryti jį lengvą ir greitą, myPOS supaprastino jį iki 4 žingsnių. Viskas, ko reikia prekybininkui norint atlikti tapatybės patikrinimą, tai yra galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė su nuotrauka. Atkreipkite dėmesį, kad myPOS atstovui turi būti pateiktas būtent pasas arba asmens tapatybės dokumentas, o ne jo kopija.

 1. Atidarykite el. laišką, kuris buvo išsiųstas kuriant paskyrą, ir spustelėkite pateiktą nuorodą registracijos myPOS patvirtinimui;
 2. Atsisiųskite "myPOS" mobiliąją programėlę ir pradėkite vaizdo pokalbį;
 3. myPOS operatorius padės jums visu vaizdo tapatybės patikrinimo metu;
 4. myPOS komanda peržiūrės pateiktą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir per 24 darbo valandas patvirtins sėkmingą tapatybės patikrinimo atlikimą;

Po tapatybės patikrinimo proceso pardavėjas privalės pateikti teisinius dokumentus įmonės tapatybės patikrinimui. Dokumentai, kuriuos reikia pateikti, priklauso nuo įmonės teisinės formos.

 

 

Jūsų Single pay point komanda

 

UAB "Single pay point" yra oficialus myPOS distributorius Lietuvoje

Mokėjimų paslaugos yra teikiamos myPOS AD, kurio registruota buveinė yra: Bulgaria, Varna 9023, “Business Park Varna”, Building 1, UIN: 205050564, el. paštas klientams , Registruotas iCard AD agentas, kurio registruota buveinė yra: Bulgaria, Varna, Business Park Varna, Building B1, PO 9009, UIN: 175325806, kurį kaip Elektroninę pinigų įstaigą pagal 2009/110/EC elektroninių pinigų direktyvą (ang. „EMD“) Europos Sąjungoje autorizuoja ir reguliuoja Nacionalinis Bulgarijos bankas (licenzijos nr. 4703-5081/25.07.2011), aprūpinantis elektroniniais pinigais, išmokantis ir gaunantis kortelių mokėjimus bei bet kokio kito pobūdžio mokėjimus visose EEE šalyse pagal PSD2 pasportizacijos taisykles.